Szybki dostęp

 

| Indie | Iran | Kenia |

| Kirgistan | Maroko | RPA | Wenezuela |

/kliknij wybrany kraj, żeby przeczytać opis/

 

Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w okolicach 10 –ego grudnia, kiedy przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Podczas wydarzenia mobilizujemy ludzi na całym świecie do solidarnego przeciwstawienia się naruszeniom praw człowieka. Iskra odwagi jest w każdym z nas. Możemy zabrać głos w słusznej sprawie. Możemy wysłać tweeta. Możemy protestować. Możemy napisać list. Możemy działać razem ramię w ramię z obrońcami i obrończyniami praw człowieka, by walczyć z niesprawiedliwością i budować bardziej sprawiedliwy świat. W tym roku podczas Maratonu będziemy pisać listy w sprawie obrończyń praw człowieka z 7 państw. To kobiety, które odważnie przeciwstawiają się łamaniu praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia.

 

Zapraszamy 7 grudnia 2018r. od godziny 8.00. Piszemy nieprzerwanie przez 24 godziny!!!