Szybki dostęp

 

Organizacja szczepień

 

Wszystkich pozytywnie zakręconych, którym chce się robić coś więcej poza siedzeniem z nosem w książkach:) zapraszam do udziału w kolejnej edycji międzynarodowego projektu „START THE CHANGE”. Tym razem bierzemy na warsztat zmiany klimatyczne. Będziemy bawić się i pracować, obmyślać i planować, no i realizować wspólne pomysły. Na Wasze zgłoszenia czekam do 12 października.

Do zobaczenia!

Monika Karanowska

pedagog szkolny

 

P.s.: Wszystkich zainteresowanych tematyką zapraszam do udziału w KURSIE NANOLEARNINGOWYM „UWAGA KLIMAT Jak zmiany klimatu wpływają na prawa człowieka?” na Instagramie: https://www.instagram.com/amnesty_international_polska/. Codziennie przez 7 dni począwszy od 5 października będzie tam publikowany jeden post edukacyjny dotyczący klimatu. Nie martwcie się, jeden moduł zajmie Wam od 3 do 5 minut. Zachęcam Was do ich śledzenia, komentowania i udostępniania.