Drugiego czerwca mieliśmy okazję, po raz kolejny, pojechać do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Oglądaliśmy spektakl "Kartoteka" Tadeusza Różewicza w reżyserii Andrzeja Majczaka. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie byli bardzo zadowoleni z wyjazdu oraz spektaklu.

"Popołudniowy wyjazd do teatru przewyższył wszelkie moje oczekiwania. Chętnie będę uczestniczyć w kolejnych tego typu wyjazdach." - Aleksandra

"Wyjazd do teatru na "Kartotekę" podobał mi się. Samo przedstawienie było intrygujące, ale przyznam szczerze, że po spektaklu nie wiedziałem, co o nim myśleć. Było to na pewno spowodowane niecałkowitym zrozumieniem przesłania utworu." - Kryspin

„Ostatnie przedstawienie, które mieliśmy okazję obejrzeć przedstawiało historię życia pewnego 40 latka. Mężczyzna wspominał czasy minione analizując swoją własną kartotekę. Przedstawienie zrealizowane przez aktorów Teartu Jaracza w Olsztynie było niezwykle profesjonalne i nietuzinkowe. Na szczególną uwagę zasługuje wybitna gra aktorów, sama w sobie kreacja bohaterów, muzyka i gra świateł. Stworzona przez twórców spektaklu abstrakcyjna aura wywoływała w widzu całą gamę uczuć. Z miłą chęcią jeszcze nie raz zawitam w progach tego miejsca.” – Katarzyna

Wyjazdy do teatru są niesamowite, nie tylko jest to dobra rozrywka, ale również poszerzają naszą wiedzę. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz wybierzemy się na jakiś spektakl. Podziękowania dla opiekunów.