Rekrutacja 2018/2019

UWAGA KANDYDACI DO LICEUM!

Od dnia 7 maja 2018 rusza System Rekrutacji Elektronicznej do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie:

www.ketrzyn.edu.com.pl

Zapraszamy na spektakl "Zołzy"

 

 

 

Do naszej szkoły dotarły wreszcie długo wyczekiwane wykrojniki do laleczek, które będziemy przygotowywać w ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata”. Wraz z p. Małgorzatą Fiedorowicz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego szycia w poniedziałkowe popołudnia do Sali nr 23. Ci z Was, którzy chcieliby laleczkę przygotować samodzielnie, mogą zgłosić się z materiałem do gabinetu pedagoga szkolnego i odrysować szablon.  Dla każdej laleczki przygotowany jest specjalny certyfikat UNICEF, na którym będziecie mogli umieścić informacje o Was – autorach – oraz o czasie i miejscu powstania laleczki. Zatem igły w dłoń i zabieramy się do pracy!

Monika Darmofał - Karanowska

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież