Ogłoszenia

 

 

Prosimy Was Kochani włączcie się do naszej akcji „Wywołaj uśmiech na twarzy dziecka na DZIEŃ DZIECKA”

Do 25.05.2017 trwa zbiórka dla małych pacjentów z Onkologicznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przedział wiekowy 0-18 lat. Co można podarować? ZABAWKI, PLUSZAKI, LALKI, KSIĄŻKI, PIŁKI, GRY: PLANSZOWE, EDUKACYJNE, SPORTOWE, SŁODYCZE, ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE (na oddział możemy zawieść tylko NOWE rzeczy).

Miejsce zbiórki: Beata Korzeniewska-Siwek, sala nr 18
Samorząd Szkolny.

Producent programów telewizyjnych takich jak: Postaw na milion, Twoja twarz brzmi znajomo, MasterChef Junior - przygotowuje się do produkcji nowego teleturnieju. Firma Endemol Shine Polska chce stworzyć format oparty na brytyjskiej edycji programu "Countdown", jednak sukces odniósł też w innych krajach, m.in.: we Francji, USA, Holandii, Hiszpanii czy Australii. Jest to teleturniej, w którym uczestnicy popisują się wiedzą z zakresu rozwiązywania działań algebraicznych oraz układania słów z rozsypanych liter. To osoby, które potrafią logicznie myśleć i umiejętnie wykorzystują swoją wiedzę. Trwają właśnie poszukiwania uczestników do tego teleturnieju.

Jeżeli w Państwa Szkole są nauczyciele, uczniowie, którzy:

  • rozwiązują równania algebraiczne bez najmniejszego problemu i układają słowa z rozsypanych liter,
  • potrafią szybko liczyć i logicznie myśleć,
  • uwielbiają gry planszowe z wykorzystaniem słów i liczb.

Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat.

I Powiatowe Targi Zdrowia - informacja

Raz do roku (5-6 marca) odbywa się Skaryszewski Jarmark Koński. Z moją instruktorką od jazdy konnej- z Agnieszką Waraksą wpadłyśmy na pomysł, żeby stworzyć Bazarek na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/1176070175845548/), z którego cały dochód zostanie przeznaczony na wykup konia ze Skaryszewa. Za sprawą Arniki Bukowskiej współpracujemy z Fundacją Tara, która od kilku lat zajmuje się wykupem koni z rzeźni. Wraz z Agnieszką w tym roku jedziemy na najsłynniejszy Targ Koński w Europie i jesteśmy pełne nadziei, że same z niego nie wrócimy :). Za pozwoleniem pani dyrektor Oliwii Piotrowicz 23 lutego w Tłusty Czwartek odbędzie się kiermasz ciast u nas w szkole. Pieniądze z kiermaszu zostaną w całości przekazane na uratowanie końskiego życia. Serdecznie zapraszamy do kupowania ciast i łasuchowania. Chętnych, którzy chcieliby pomóc w przygotowaniu słodkości, proszę o zgłoszenia  do mnie w wiadomości prywatnej na Facebooku (Wiktoria Sokołowska).

Zapraszam również po więcej informacji: http://ketrzynnews.pl/wolontariusze-przeciw-okrucienstwu-wobec-zwierzat-wez-udzial-w-licytacji-i-pomoz-uratowac-konia/ oraz na grupę, której link znajduje się wyżej.

Wiktoria Sokołowska kl.3aG