Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

 

Szanowni Państwo,

W imieniu Małgorzaty Murawskiej i jej rodziny Kętrzyńskie Centrum Kultury jako współorganizator wydarzenia serdecznie zaprasza na KONCERT CHARYTATYWNY „POMÓŻMY GOSI WRÓCIĆ”, którego zwieńczeniem będzie występ doskonale znanego zespołu ENEJ, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rehabilitację Pani Małgorzaty. 

-„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”- Jan Paweł II

Małgosia ma 32 lata, 5-letnią córkę Oliwię. Rozwiedziona, bezrobotna, chorująca na padaczkę na tle nerwowym. Mimo to nie poddawała się i walczyła o godne życie dla swojej rodziny. Aż do 24 maja. Tego dni Gosia nie zdążyła wyjść z córką na plac zabaw. Nieoddychającą kobietę reanimowano 16 minut. W wyniku dużego niedotlenienia mózgu Gosia obecnie przebywa w śpiączce mózgowej w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Reszlu. Jest szansa, by Gosia do nas wróciła. Klinika profesora Talara w Bydgoszczy oferuje rehabilitację, która daje duże szanse na powrót do zdrowia. Niestety, dzień pobytu w klinice to koszt 450 zł.

Chcąc pomóc Małgosi i jej rodzinie w zbiórce pieniędzy na rehabilitację rodzina Małgorzaty Murawskiej organizuje 20 stycznia 2016 charytatywny koncert, na którym wystąpi zespół ENEJ, Dr Watt, tancerze Kętrzyńskiego Centrum Kultury, w tym półfinalista programu „Super Dzieciak” Tomasz Chorzelewski. Przewidziane są również aukcje i licytacje charytatywne na rzecz Gosi.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do akcji i kupno „cegiełki-biletu” w cenie 30 zł, która jednocześnie będzie biletem wstępu na wydarzenie. Cegiełki do nabycia w kasie Kina „Gwiazda” codziennie od 14 do 21.

Pomóżmy Małgosi i jej rodzinie w codziennym trudzie. Podarujmy jej uśmiech, wiarę i nadzieję na lepsze jutro!

Już dziś zapraszamy Państwa na koncert charytatywny „Pomóżmy Gosi wrócić” z gościnnym udziałem grupy ENEJ, który odbędzie się 20 stycznia 2016 r. o godzinie 18.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego 12 A w Kętrzynie.

Bilety- cegiełki w cenie 30 zł już są do nabycia w Kasie Kina „Gwiazda” od godz. 14:00 – 21:00

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rehabilitację Gosi!