Rekrutacja 2018/2019

UWAGA KANDYDACI DO LICEUM!

Od dnia 7 maja 2018 rusza System Rekrutacji Elektronicznej do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie:

www.ketrzyn.edu.com.pl

Producent programów telewizyjnych takich jak: Postaw na milion, Twoja twarz brzmi znajomo, MasterChef Junior - przygotowuje się do produkcji nowego teleturnieju. Firma Endemol Shine Polska chce stworzyć format oparty na brytyjskiej edycji programu "Countdown", jednak sukces odniósł też w innych krajach, m.in.: we Francji, USA, Holandii, Hiszpanii czy Australii. Jest to teleturniej, w którym uczestnicy popisują się wiedzą z zakresu rozwiązywania działań algebraicznych oraz układania słów z rozsypanych liter. To osoby, które potrafią logicznie myśleć i umiejętnie wykorzystują swoją wiedzę. Trwają właśnie poszukiwania uczestników do tego teleturnieju.

Jeżeli w Państwa Szkole są nauczyciele, uczniowie, którzy:

  • rozwiązują równania algebraiczne bez najmniejszego problemu i układają słowa z rozsypanych liter,
  • potrafią szybko liczyć i logicznie myśleć,
  • uwielbiają gry planszowe z wykorzystaniem słów i liczb.

Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież