Wesprzyj Koncert Młodych Talentów!

Zapraszamy na nasz koncert "Blues o czwartej nad ranem", który zagramy 29 września, o godz. 18.00 w auli naszej szkoły, w Kętrzynie. Zaprezentujemy utwory Starego Dobrego Małżeństwa. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy kochają muzykę i chcemy swoją pasją podzielić się z Wami. Na co dzień uczymy się w kętrzyńskich szkołach. Muzyka jest naszym sposobem na życie, sposobem na wyrażenie siebie i swoich uczuć :)  

Wesprzyj nas klikając na baner :)

 

 

Prosimy Was Kochani włączcie się do naszej akcji „Wywołaj uśmiech na twarzy dziecka na DZIEŃ DZIECKA”

Do 25.05.2017 trwa zbiórka dla małych pacjentów z Onkologicznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przedział wiekowy 0-18 lat. Co można podarować? ZABAWKI, PLUSZAKI, LALKI, KSIĄŻKI, PIŁKI, GRY: PLANSZOWE, EDUKACYJNE, SPORTOWE, SŁODYCZE, ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE (na oddział możemy zawieść tylko NOWE rzeczy).

Miejsce zbiórki: Beata Korzeniewska-Siwek, sala nr 18
Samorząd Szkolny.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież