Szybki dostęp

 

 

A oto wszyscy nasi najlepsi gimnazjaliści:

Ale to nie wszystko. Bowiem do etapu diecezjalnego Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego zakwalifikowali się: Patrycja Moczarska (kl. 3aG), Aleksandra Puszko (kl. 3aG), Bartłomiej Wojnowski (kl. 3bG) oraz Damian Bryś (kl. 3bG).

Uczniowie naszego  gimnazjum odnoszą też sukcesy sportowe. Szczypiorniści  pod kierunkiem p. E.Tymoszuk zajęli I miejsce w Powiatowym Finale Piłki Ręcznej Chłopców.

W liceum na swój wielki sukces pracowali Katarzyna Bełczącka z kl. 3bL oraz Michał Ślizak z kl. 3cL.  Zakwalifikowali się oni do okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Opiekunem uczniów jest  p. Małgorzata  Niedźwiecka.

Uczennica pani Wiesławy Winkowskiej, Julia Łepkowska (kl. 2abL), zakwalifikowała się do drugiego etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej zakwalifikowali się Piotr Boiwka (kl.  2abL) raz Olga Łuniewska (kl. 1bL), uczniowie pana Roberta Puczela.

W Ogólnopolskim Konkursie Literackim – „Zło dobrem zwyciężaj” I m. zajął Jędrzej Borejko (kl. 3dL), II m – Ewelina Błażewicz (kl. 3dL), uczniowie siostry Stefanii Niewińskiej.

W Olimpiadzie Filozoficznej do zmagań na poziomie okręgowym zakwalifikowała się  Karolina Stępczyk, uczennica pani Małgorzaty Fiedorowicz.

Uczniowie liceum pod kierunkiem  p. Sylwestra Gaciocha zdobyli I miejsce w Finale Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców, VI miejsce w finale rejonowym, uczniowie gimnazjum - I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców, I miejsce - w finale powiatowym, III miejsce - w rejonowym.

Uczniom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a  niesłabnącego zapału do podejmowania różnych wyzwań życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły. Bo jak nie MY, to kto?