Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

 

A oto wszyscy nasi najlepsi gimnazjaliści:

Ale to nie wszystko. Bowiem do etapu diecezjalnego Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego zakwalifikowali się: Patrycja Moczarska (kl. 3aG), Aleksandra Puszko (kl. 3aG), Bartłomiej Wojnowski (kl. 3bG) oraz Damian Bryś (kl. 3bG).

Uczniowie naszego  gimnazjum odnoszą też sukcesy sportowe. Szczypiorniści  pod kierunkiem p. E.Tymoszuk zajęli I miejsce w Powiatowym Finale Piłki Ręcznej Chłopców.

W liceum na swój wielki sukces pracowali Katarzyna Bełczącka z kl. 3bL oraz Michał Ślizak z kl. 3cL.  Zakwalifikowali się oni do okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Opiekunem uczniów jest  p. Małgorzata  Niedźwiecka.

Uczennica pani Wiesławy Winkowskiej, Julia Łepkowska (kl. 2abL), zakwalifikowała się do drugiego etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej zakwalifikowali się Piotr Boiwka (kl.  2abL) raz Olga Łuniewska (kl. 1bL), uczniowie pana Roberta Puczela.

W Ogólnopolskim Konkursie Literackim – „Zło dobrem zwyciężaj” I m. zajął Jędrzej Borejko (kl. 3dL), II m – Ewelina Błażewicz (kl. 3dL), uczniowie siostry Stefanii Niewińskiej.

W Olimpiadzie Filozoficznej do zmagań na poziomie okręgowym zakwalifikowała się  Karolina Stępczyk, uczennica pani Małgorzaty Fiedorowicz.

Uczniowie liceum pod kierunkiem  p. Sylwestra Gaciocha zdobyli I miejsce w Finale Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców, VI miejsce w finale rejonowym, uczniowie gimnazjum - I miejsce w Finale Miejskim Piłki Siatkowej Chłopców, I miejsce - w finale powiatowym, III miejsce - w rejonowym.

Uczniom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a  niesłabnącego zapału do podejmowania różnych wyzwań życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły. Bo jak nie MY, to kto?