Szybki dostęp

Rekrutacja 2019/2020

Artur Trumiński, zawodnik klubu Tygrys Kętrzyn (i uczeń naszej szkoły) zdobył tytuł młodzieżowego mistrza Polski. Artur wygrał w kategorii do 87 kg. W Mistrzostwach Polski, które w dniach 27-28 czerwca odbyły się w hali kętrzyńskiego MOSiR-u zawodnicy klubu Tygrys Kętrzyn zdobyli łącznie trzy medale. Artur Trumiński jako jedyny zdobył medal z najbardziej cennego kruszcu. Zawodnik ten startował podczas drugiego dnia zawodów, podczas którego w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski (28.06) brązowy medal zdobył startujący w kategorii do 69 kg Krystian Szczepankowski.W trakcie obu części turnieju wystartowało ponad 300 zawodników i zawodniczek z całej Polski.