Rekrutacja 2017/2018

Sport

Po dwóch miesiącach zmagań na pakiecie poznaliśmy wreszcie zwycięzców Szkolnej Ligi Piki Halowej 2017. Zwycięzcami została drużyna RAKI MAKI a Królem Strzelców Turnieju został Jacek Wojtkiewicz z 23 bramkami. GRATULACJE!!!

RAKI MAKI: Wojtkiewicz Jacek, Gomoła Bartosz, Miechowicz Michał, Tarkawian Arkadiusz, (Nieobecni na zdjęciu): Szawkowski Michał, Mączyński Damian,

Sylwester Gacioch

W rozegranych 3 kwietnia XIV Powiatowych Zawodach Pływackich Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Kętrzyńskiego doskonale zaprezentowali się nasi reprezentanci. Na rozegranych 16 konkurencji zdobyli 15 medali w tym: 5 złotych, 7 srebrnych, 3 brązowe. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta wygrały zawody, chłopcy zajęli drugie miejsce.

Drużyna wystąpiła w składzie:

Błaszczak Gabriela 2b - 1 miejsce w sztafecie 4x50 m, Piskorz Karolina 2b – 1 m.w sztafecie 4x50 m, 1 m. na dyst. 25 m stylem motylkowym, Wanago Agata 2b – 3 m. na dyst25 m stylem grzbietowym, Szymańska Magdalena 2a – 2m. na dyst. 25 m stylem motylkowym, 2 m. na dyst. 50 m stylem klasycznym, Kamińska Urszula 1ab – 1m na dyst. 50 m stylem dowolnym, 1 m w sztafecie, Pierzchanowska Julia 1cd – 2 m na dyst. 25 m stylem grzbietowym, Syhłowyj Bartosz 2a – 2 m. na dyst. 50 m stylem dowolnym, 3miejsce w sztafecie 4x50 m, Szawkowski Michał 2a – 3 m na dyst. 50 m stylem dowolnym, 3 miejsce w sztafecie, Makowski Jakub 1ab – 1 m na dyst. 100 m stylem dowolnym, 3 miejsce w sztafecie, Połoński Karol 1ab – 3 m w sztafecie, Ziemczonek Jakub 1ab – 2 m na dyst. 50 m stylem motylkowym, 1 m na dyst. 100 m stylem zmiennym, Majorowski Karol 1cd – 2 m na dyst. 100 m stylem dowolnym, 2 m na dyst. 100 m stylem klasycznym.