Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

Drużyna Gimnazjum w składzie: Jakub Makowski, Wiktor Ulkowski, Kamil Skabara, Jakub Gabryszak, Jakub Laskowski, Dominik Piotrowicz, Jacek Wojtkiewicz, Michał Miechowicz, Michał Szawkowski, Paweł Pskowski. Trener Sylwester Gacioch

Dnia 27  listopada 2014 r.  w hali sportowej Gminnego Gimnazjum  w Karolewie  odbył się Finał Powiatowy Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce chłopców Szkół Gimnazjalnych. Po eliminacjach miejskich przyszedł czas na Finał Powiatowy. W Finale spotkały się  dwa zespoły: Gimnazjum Gminne Karolewo i nasze  Gimnazjum nr 3 z Kętrzyna.  Po bardzo dobrej grze naszych chłopców a zwłaszcza  silnych zbiciach ,,z krótkiej” Dominika Piotrowicza i Pawła Pskowskiego a także mocnej zagrywce Jakuba Laskowskiego wygrywamy 3:0 (25:14) (25:16) (25:14). Trzeba dodać, że cała nasza drużyna zagrała bardzo dobry mecz. Jednak najważniejszy turniej przed nami bo już w piątek 28 listopada jedziemy do Bartoszyc na Finał Rejonowy. Mamy nadzieje, że nasi młodzi siatkarze powalczą o jak najlepszy wynik w tym finale. Jeszce raz gratulujemy naszym dzielnym chłopcom i życzymy dalszych sukcesów.