Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

 

 

PAPAJE – TIKI TAKA

3 : 6

Fedyk Kamil – 2
Swiderski Michał – 1

Olejnik Jarosław – 5
Rałowiec Mikołaj – 1

Pierwszy mecz tegorocznej Ligi, to powtórka finału z zeszłego sezonu. Na boisku spotkali się zawodnicy Papai (zeszłoroczni zwycięzcy) i zawodnicy Tiki Taki (przegrani w finale), którzy przed meczem zapowiadali mnóstwo walki i emocji. Każda z drużyn twierdziła, że zmiecie przeciwników z boiska. Jednak od samego początku drużyną stwarzająca więcej okazji bramkowych okazała się Tiki Taka. Papaje osłabione brakiem swojego podstawowego obrońcy (Dawid Szymański), popełnili kilka błędów w obronie, które wykorzystał (jak się potem okazało kat Papai) Jarosław Olejnik. Mimo to Papaje kąsały raz za razem i nie odpuszczali do samego końca. Za dobra grę w obronie do szóstki kolejki trafił Paweł Sosnowski oraz napastnik Tiki Taki Jarosław Olejnik.

 

KOKO DŻAMBO – TYGRYSKI Z PRZEŁECZY

0 : 4

Leszek Paweł – 3
Laskowski Jakub – 1

Tygryski zapowiedziały, że w tym roku powalczą o pierwsza lokatę w Lidze. Na papierze mają mocny skład, ale boisko zawsze weryfikuje statystyki. Przeciwnikami Tygrysków byli młodzi zawodnicy z drużyny Koko Dżambo. Tygryski przez cały mecz przeważały na boisku co udowodnili strzelają 4 bramki. Zawodnicy Koko Dżambo również pokazali się z dobrej strony, ale zabrakło doświadczenia i trochę szczęścia. Tygryski zrobiły pierwszy krok by znaleźć się w finale. Za strzelenie 3 bramek do szóstki kolejki trafił Paweł Leszek.

 

GANG ALBANII – AC MATERACE

9 : 0

Połoński Karol – 2
Wyszomirski Franek – 2
Kotliński Kacper – 2
Batyra Mateusz – 1
Markowski Karol – 1
Bramka samobójcza – 1

AC Materace debiutują w Lidze. Są najmłodszym składem, składającym się z samych gimnazjalistów. Gang Albanii ma już jeden sezon za sobą i dużo więcej doświadczenia od swoich przeciwników. Udowodnili to strzelają Materacom 8 bramek. W pierwszej minucie meczu zawodnicy Materacy zapłacili „frycowe” strzelając sobie bramkę samobójczą. Chłopaki musza trochę popracować nad obroną i w następnym meczu będzie lepiej. Na temat Gangu ciężko coś powiedzieć, bo przeciwnik nie był zbyt wymagając, więc o ich formie dowiemy się w następnym meczu. Na pochwałę zasługuję zawodnik materacy - Trypucki Bartosz, który bronił w pierwszej połowie i wyciągnął kilka „setek”. Jednak to za mało by trafić do „szóstki” kolejki.

 

HESZKEWMESZKE – ZESPÓŁ T.O.U.R.E.T.T.A.

3 : 0

Niepokojczycki Marcin – 3

Zespół T.O.U.R.E.T.T.A. to czarny koń tegorocznych rozgrywek. To drużyna z temperamentem, która może sprawić kilka niespodzianek. Heszkewmeszke to drużyna doświadczona, która po cichu liczy na finał. Mimo dobrej gry i kilku dobrych okazji jakie mieli zawodnicy Zespołu T, to zawodnicy Heszkewmeszke zainkasowali zwycięstwo. Za ustrzelenie hat tricka do „szóstki” kolejki trafia Marcin Niepokojczycki. Za dobrą grę w obronie również do „6” trafia również Przemysław Adamowicz. Żeby nie Michał Ejmont, bramkarz Zespołu T., wynik byłby dużo wyższy. Za dobre i czasami wręcz nieprawdopodobne interwencje Michał również trafia do szóstki kolejki.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na następną kolejkę już w najbliższy piątek :)

foto: Justyna Wasilewska