Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

 

 

Przedostatnia kolejka rundy zasadniczej za nami. Kibice obejrzeli 34 bramki i ładną, czystą grę (w tej kolejce sędzia nie pokazał żółtej kartki). Faworyci wygrali swoje spotkania, a o parach ćwierćfinałowych zadecyduje ostatnia kolejka.

 

AC MATERACE – KOKO DŻAMBO

0 : 12

Szawkowski Michał – 6

Rudziński Mateusz – 3

Giemza Bartek – 1

Karanowski Konrad – 1

Miechowicz Michał – 1

W tym meczu drużyna Koko Dżambo łatwo pokonała Materace, strzelając im 12 bramek. Połowę dorobku bramkowego strzelił Michał Szawkowski, który trafił do szóstki kolejki. W ostatniej kolejce Koko Dżambo zagra o 5 miejsce w tabeli z Albańczykami. Dobra skuteczność będzie na wagę złota. Materace również zasługują na pochwałę. Młodzi zawodnicy grają coraz odważniej. Brakuje im tylko warunków fizycznych, ale te poprawią się w następnym sezonie (mamy przynajmniej taką nadzieję ;)).

 

TYGRYSKI Z PRZEŁĘCZY – ZESPÓŁ T.O.U.R.E.T.T.A.

11 : 0

Gomoła Bartosz – 5

Kudraj Mateusz – 3

Piotrowicz Dominik – 2

Leszek Paweł – 1

W bratobójczym pojedynku (zawodnicy obydwu drużyn uczą się w tej samej klasie) Tygryski nie dały szans Zespołowi T., który bronił się dzielnie przez pierwsze 10 minut. Po stracie pierwszego gola Zespół T. „posypał się”. Nikt nie trzymał pozycji, podania były niedokładne a obrona dziurawa. Taki stan rzeczy skrzętnie wykorzystały Tygryski. Za strzelenie 5 bramek Bartosz Gomoła trafia do szóstki kolejki. Również na taką nominację zasłużył Przemek Łysowki, który skutecznie przerywał ataki Zespołu T. W ostatnie kolejce Tygryski zmierzą się z Tiki – Taką. Wynik tego meczy zdecyduje kto będzie na pierwszej pozycji w tabeli. Zapowiada się dobry mecz.

 

HESZKEWMESZKE – PAPAJE

1 : 5

Niepokojczycki Marcin – 1

Fedyk Kamil – 2

Filara Paweł – 1

Świderski Michał – 1

Walukiewicz Adam – 1

Papaje z duża werwą przystąpiły do spotkania. Szybko zapędziły przeciwników do obrony. Heszkewmeszke cierpliwie rozbijali ataki Papai i wyprowadzali kontry. Niestety tylko jedna z nich zakończyła się bramką. Kilka akcji „sam na sam” obronił Damian Skakuj, za co trafił do szóstki kolejki. Napastnik Papai, Kamil Fedyk, bardzo ostrzy sobie zęby na tytuł „króla strzelców”. Widać było, że na parcie na bramkę, jednak jak się bardzo chce to czasem nie wychodzi. Miał kilka dobrych okazji, ale albo trafiał w bramkarza, Abo strzelał obok bramki. W dalszym ciągu traci 2 trafienia do lidera. Dobre zawody rozegrał Adam Walukiewicz (Papaje), który rządził w środku pola, podawał i strzelał. Za dobra postawę trafia do „szóstki”. Papaje w ostatniej kolejce mają przed sobą (teoretycznie) łatwe zadanie i będą przyglądać się meczowi pomiędzy Tiki – Taką i Tygryskami.  Przy dobrych wiatrach mogą zając 2 a nawet 1 miejsce w tabeli. Heszkewmeszke mają już zapewnione 4 miejsce.

 

GANG ALBANII – TIKI – TAKA

0 : 5

Olejnik Jarosław – 2

Puczel Robert – 2

Sosnowski Paweł – 1

Tiki – Taka jak zawsze miała problem ze składem. Przez większą część pierwszej połowy grali w piątkę, co nie przeszkodziło im w strzeleniu Albańczykom bramki. Buńczuczni Albańczycy, którzy przed meczem zapowiadali swoją wygraną, słabo rozpoczęli spotkanie. Stawka ich sparaliżowała. Grali niedokładnie i chaotycznie. W drużynie Tiki – Taki na uwagę zasługuje fakt, że po raz pierwszy w tym sezonie zachowali czyste konto. Czyżby „Ściana” wracał do wysokiej formy? Okaże się w następnej kolejce. Do szóstki kolejki trafia Robert Puczel, który dobrze radził sobie na boisku, co udokumentował 2 bramkami (jedna z główki). Przed Tiki – Taką trudne spotkanie. Może w końcu zmobilizują się i wyjdą optymalnym składem.

 

 

foto: Zuzia Trapik i Justyna Wasilewska