Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

 

Do Karolewa zawitały najlepsze zespoły siatkarskie nauczycieli naszego powiatu, które przeszły gęste sito eliminacji. Do zmagań stanęło sześć zespołów: Zespół Szkół w Kętrzynie, Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kętrzynie, Pracownicy Oświaty Gminy Barciany, Pracownicy Oświaty Gminy Korsze, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie oraz kadra Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kętrzynie. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Sylwester Gacioch (przyjmujący-kapitan), Emilia Tymoszyk (libero), Jarosław Gresik (atakujący), Jarosław Olejnik (przyjmujący), Robert Puczel (rozgrywający). Niestety kadra liczyła tylko pięć osób, ponieważ zabrakło pani Agnieszki Jastrzębskiej (środkowa bloku).

Po niezwykle zaciętych spotkaniach ostatecznie nasi belfrzy zajęli trzecie miejsce pokonując w meczu o brąz silną drużynę gospodarzy z ZSCKR z Karolewa. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że losy spotkania, podobnie jak w Berlinie, rozstrzygnęły się w tie-breaku na przewagi. Ostatni punkt zdobył pan Robert Puczel pojedynczym blokiem. Nasz geograf został wyróżniony nagrodą indywidualną w kategorii „najlepszy rozgrywający”. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w niedzielny wieczór, dzwonił do niego Stefan Angita z propozycją zasilenia naszej reprezentacji przed decydującym turniejem w Tokio. Przyszłość pokaże, czy tak się stanie…