Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

 

Mecz o 3 miejsce


Dzikie Bobły – Akusy
1:7


Olejnik Jarosław – 1


Batyra Mateusz – 4
Bepirszcz Jakub – 2
Wyszomirski Franciszek – 1

W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis, więc zapowiadał się zacięty mecz. W pierwszej połowie atakowały Bobły, ale to Akusy strzeliły 2 bramki – jak zwykle po błędach obrony. Bobły odpowiedziały tylko jednym trafieniem. Miały więcej okazji, ale świetnie spisywał się bramkarz Akusów. Przebiegu drugiej połowy chyba nikt się nie spodziewał. Bobły pogubiły się zupełnie, co skrzętnie wykorzystali zawodnicy Akusów. Kibice przecierali oczy ze zdumienia. Zawodnicy Akusów strzelili jeszcze 5 bramek. Nawet nie musieli się zbytnio napracować, bo każdą bramkę można zapisać na konto zdezorientowanych Bobłów, którzy wyszli na drugą połowę jakby nigdy w życiu nie kopali piłki. Gratulujemy Akusom trzeciego miejsca.


 

Mecz o 1 miejsce


Lekko Spoceni – FC Po Nalewce
6:5


Leszek Paweł – 2
Zajączkowski Arkadiusz – 2
Kudraj Mateusz – 2


Gomoła Bartosz – 2
Wojtkiewicz Jacek – 1
Kowszuk Wojciech – 1
Miechowicz Michał – 1

W meczu o pierwsze miejsce w Lidze, spotkały się drużyny Lekko Spoconych i FC Po Nalewce. Od samego początku obydwie drużyny grały ostrożnie. Pierwszą bramkę dla drużyny FC Po Nalewce, po fatalnym błędzie bramkarza przeciwników, strzelił Bartosz Gomoła. Za chwilę drugie trafienie dołożył Jacek Wojkiewicz. Dosłownie chwilę potem bramkę kontaktową dla Spoconych strzelił Paweł Leszek. Gdy wszyscy myśleli, że mecz się uspokoi i takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa, zawodnicy FC Po Nalewce w samej końcówce strzelili jeszcze 2 bramki i było 4:1. Ci, co myśleli, że już po meczu mocno się zdziwili. W drugiej połowie zawodniczy FC poczuli się za pewnie i zaczęli grać na luzie. Wykorzystali to Spoceni, którzy zaczęli grać jak natchnieni, strzelając w ciągu 7 minut 5 bramek. Zrobiło się 6:4 i bardzo gorąco na boisku. Na 2 minuty przed końcem, Gałęzowski Jakub został usunięty z boiska. Spoceni musieli kończyć mecz w osłabieniu. Wykorzystali to przeciwnicy i strzelili bramkę kontaktową. Zrobiło się 5:6, ale niestety zostało bardzo mało czasu. Zawodnicy zespołu FC Po Nalewce rzucili się całą drużyną do ataku, jednak nie udało im się przełamać obrony Spoconych. Tegorocznymi mistrzami zostali Lekko Spoceni, natomiast drugą lokatę zajęli zawodnicy FC PO Nalewce. Piękny mecz, niezapomniany finał. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Końcowa klasyfikacja strzelców:

foto: Weronika Stapurewicz i Dominika Woźniak