Szybki dostęp

 

Skład zespołu: Grabowski Filip - kl. 2B Gim, Zalewski Szymon - kl. 2B Gim, Błaszczak Szymon - kl. 2C Gim, Lipka Kacper - kl. 2C Gim, Kędzior Maciej - kl. 2C Gim, Skóra Konrad - kl. 3C Gim, Rafalski Damian - kl. 3C Gim, Bepierszcz Jakub - kl. 3A Gim

Opiekun: Sylwester Gacioch

21 listopada 2016 r. w hali sportowej przy ul. Kazimierza Wielkiego w Kętrzynie odbyły się rozgrywki Szkolnego Związku Sportowego w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych. W rozgrywkach wzięły udział, a w zasadzie wywalczyły prawo startu w rozgrywkach miejskich, dwie drużyny z powiatu kętrzyńskiego: nasze Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum z Zespołu Szkół w Drogoszach. Po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu (atakach z krótkiej "Grzybka" - Filipa Grabowskieg i silnych zagrywkach Rafy – Damiana Rafalskiego) pokonujemy gimnazjum z Drogosz i awansujemy do rozgrywek na szczeblu rejonowym, które odbędą się niebawem w Bartoszycach. Życzymy powodzenia.

Gimnazjum nr 3 Kętrzyn - Gimnazjum Drogosze 2 – 0 (25:15, 25:16)