Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

Na pierwszy rzut oka niepozorni. Zwykli nauczyciele, na co dzień pracujący w naszej szkole. Uczą różnych przedmiotów, mają różne pasje i zainteresowania. Wśród nich geograf, informatyk, historyk i dwoje nauczycieli wychowania fizycznego. Niby wszyscy różni, ale łączy ich jedno. Lubią wyzwania sportowe i śmiało stają do walki. Nie ważne, czy to maraton, łucznictwo, golf, brydż sportowy, czy też sporty walki. Często startują indywidualnie, ale najbardziej cenią sobie rywalizację zespołową. Zgodnie twierdzą, że wtedy mobilizują się najbardziej, bo drużyna to jedno. W ostatni weekend znowu to udowodnili. W prestiżowym Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Powiatu Kętrzyńskiego zajęli drugie miejsce. W pokonanym polu pozostawili między innymi silne drużyny z Zespołu Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej oraz Zespołu Szkół Kształcenia Rolniczego w Karolewie. Lepsi okazali się tylko pracownicy oświaty z Korsz. Tym razem nasi nauczyciele zdobyli srebrny medal, ale przy kontuzjach, jakie osłabiły zespół, to i tak wielki sukces. Z tego co udało się nam ustalić nasza kadra nie zamierza spocząć na laurach. Już rozpoczęła przygotowania do wiosennego cyklu zmagań w regatach żeglarskich o Puchar Mazur. O wynikach będziemy informować na bieżąco.