Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Jakub ŻÓŁKIEWSKI klasa II b, Szymon OPOKA klasa III c, Mateusz KUŁAK klasa II b, Karolina OBOLEWICZ klasa III b. Opiekunem zespołu jest pan Andrzej Lewandowski.

W dniu 4 grudnia w Olsztynie odbyły się indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w szachach szybkich (czas gry 7 minut). Swoją wysoką pozycję w rankingu wojewódzkim potwierdził Jakub Żółkiewski z klasy II b gimnazjum, zdobywając tytuł wicemistrza województwa. Mateusz Kułak z klasy II b g uplasował się na 8 miejscu. W kategorii dziewcząt klas gimnazjalnych na 4 miejscu zawody ukończyła Karolina Obolewicz z klasy III b gimnazjum. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentowali nas Marek Obitz klasa III D LO (11 miejsce) oraz Katarzyna Wesołowską II a LO (5 miejsce).

Jednak wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na dzień 7 grudnia 2016 roku. Tego dnia w sali reprezentacyjnej zamku w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Szachach Drużynowych szkół gimnazjalnych. Pojechaliśmy tam bronić tytułu wicemistrzowskiego, zdobytego w marcu 2016 roku. Specyfiką tych zawodów jest gra czteroosobowych drużyn, w składzie których musi znajdować się jedna dziewczynka. Tempo gry wynosi 15 minut na partię, na zawodnika. Turniej rozgrywa się na dystansie 7 rund. Po odprawie technicznej okazało się, że będziemy rozstawieni z nr 1, dzięki wysokiemu rankingowi naszych graczy.

W pierwszej rundzie wygrywamy z gospodarzami 3:1. W rundzie drugiej wygrywamy 2,5: 1,5 pkt z Gimnazjum 23 Olsztyn. W trzeciej rundzie po pasjonującej walce remisujemy z faworytem mistrzostw Gimnazjum Katolickim nr 22 z Olsztyna 2:2. Do końca turnieju odnosimy kolejne zwycięstwa: 3:1 z Gimnazjum nr 5 Olsztyn, 4:0 z Gimnazjum z Działdowa, 3:1 z Gimnazjum z Gródka i Gimnazjum nr 7 Olsztyn 3,5:0,5. Nasi rywale z Gimnazjum Katolickiego też odnoszą same zwycięstwa. O końcowej klasyfikacji muszą zdecydować małe punkty. Zabrakło nam tylko 2 punkcików do złotego medalu. Pomimo to cała drużyna jest szczęśliwa. Powtórzyliśmy wynik z poprzednich mistrzostw i po raz drugi zdobywamy tytuł wicemistrzów Województwa oraz awans na Mistrzostwa Polski.

Gratulujemy!!!