Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

Dnia 13.12.2016 r. odbyły się Powiatowe Finały w Piłce Ręcznej na poziomie Gimnazjum. W Karolewie starły się trzy drużyny: Gimnazjum Gminne w Karolewie, ZS Korsze oraz Gimnazjum nr 3 z Kętrzyna. Nasza drużyna od początku była typowana na faworyta. Pierwszy mecz Kętrzynianie zagrali z reprezentacją Karolewa. Zawodnicy z naszej szkoły kontrolowali całe spotkanie, chociaż nie można mówić o zdominowaniu przeciwnika. Starcie skończyło się wynikiem 14:9 dla drużyny z Kętrzyna. Po tym meczu nasi zawodnicy mieli trochę czasu na odpoczynek. Następnie Karolewo podejmowało Korsze. Gospodarze z zadziwiającą lekkością zwyciężyli 12:7. Po obejrzeniu tego spotkania szczypiorniści ZSO byli przekonani, że po wygraną sięgną łatwo i przyjemnie. Jak wiadomo w sporcie nie można nigdy lekceważyć przeciwnika. Nasi zawodnicy przekonali się o tym na początku spotkania. Obudzili się w drugiej połowie, budowali coraz większą przewagę. W końcówce drużyna z Korsz była bardzo zdesperowana, zawodnicy schodzili z boiska na 2 minuty, co wykorzystali szczypiorniści z naszej szkoły. Ostatecznie zwyciężyli 16:13, co dało im awans do kolejnej rundy rozgrywek z 1. miejsca. Nie byli jednak zadowoleni z przebiegu tego meczu. Wiedzą, że w zawodach rejonowych muszą zaprezentować lepszy poziom.