Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

Rozpoczęła się kolejna edycja Szkolnej Ligi Piłki Nożnej 2017. W tym roku do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn. Łącznie 54 zawodników z gimnazjum i liceum.

Ulańce – Karmazynowe Bractwo 3:1

Połubiński Adrian – 1

Lach Łukasz – 1

Markowski Karol – 1

Piotrowicz Dominik – 1

Pierwszy mecz tegorocznej ligi zapowiadał się ciekawie. Obydwie drużyny liczyły na 3 punkty, jednak to drużyna Ulańców zgarnęła komplet punktów. Już na samym początku Ulańce wyprowadzili zabójczą kontrę i wyszli na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy wyrównał Dominik Piotrowicz. Druga połowa należała jednak do zawodników Ulańców. Najpierw pięknym strzałem za pola karnego Łukasz Lach zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny. Następnie po błędzie obrońców wynik spotkania ustanowił Karol Makowski. Ulańce zasłużyli na zwycięstwo. Grali zespołowo i dobrze w obronie. Karmazynowe Bractwo musie poukładać swoją grę i grać więcej piłką.

 


Jeże Matuły – Sexy Górnicy 1:0

Kędzior Maciej – 1

Sexy Górnicy mieli dużo szczęścia w tym meczy. Ale jak to mówią „szczęście sprzyja lepszym”. Sexy Górnicy atakowali prze cały czas, częściej byli w posiadaniu piłki, ale marnowali wyśmienite okazje do zdobycia gola. Zmarnowany karny, słupek, poprzeczka i 5 zmarnowanych setek. Jeże Matuły wykorzystali jedną z nielicznych okazji i zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa. Jeże się cieszą, Górnicy muszą popracować nad skutecznością.

 


Raki Maki – Mistrzowie VaBank 2:6

Makarewicz Piotr – 1

Miechowicz Michał – 1

Gomoła Bartosz – 3

Gałęzowski Jakub – 2

Kudraj Mateusz – 1

Ten mecz prze kibiców był nazywany „przedwczesnym finałem”. Spotkały się teoretycznie dwie najmocniejsze drużyny. Zapowiadał się zacięty mecz. Jednak boisko szybko zweryfikowało proporcje siły. Mistrzowie VaBank dominowali na boisku. Grali szybką i dokładną piłkę i dość łatwo dochodzili do sytuacji strzeleckich, których większość wykorzystali. Raki Maki bronili się dzielnie, od czasu do czasu atakowali, co udokumentowali dwiema bramkami. Mistrzowie VaBank potwierdzili swoją wysoką formę i chęć zdobycia mistrzostwa. Raki muszą przełknąć gorycz porażki, co nie oznacza, że nie pokażą na co ich stać w kolejnych meczach.

 Na drugą kolejkę SLPN zapraszamy w środę 12 kwietnia, na godzinę 15.00.

foto: Aleksandra Chojecka