Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

Na półmetku rozgrywek sytuacja w tabeli jest ciekawa. Mistrzowie VaBank umocnili się na szczycie tabeli i chyba nikt nie jest w stanie ich z tej pozycji zepchnąć. Niżej ścisk. Każda z drużyna ma teoretycznie szanse na miejsca 2-6.

Karmazynowe Bractwo – Jeże Matuły 3:1

Piotrowicz Dominik - 1
Laskowski Jakub - 1
Pskowski Paweł - 1

Żądełek Michał - 1

Był to mecz o być, albo nie być drużyny Karmazynowego Bractwa. Po dwóch porażkach z rzędu musieli podnieść się z kolan. Jeże po cichu liczyły na 3 punkty i prawie im się to udało. Gdy na początku pierwszej połowy Jeże strzeliły bramkę (ponownie po będzie własnym zawodników Bractwa) zanosiło się blamaż zawodników Bractwa. Udało im się jednak wyrównać jeszcze w pierwszej połowie. W drugiej zagrali nieco lepiej. Chociaż w dalszym ciągu grali nieskładnie i marnowali świetne okazje udało im się strzelić jeszcze dwie bramki. Jeże dzielnie stawiały opór, ale zabrakło im argumentów i mecz zakończył się pierwszy w tym roku zwycięstwem Karmazynowego Bractwa.


Seksowni Górnicy – Raki Maki 1:2

samobójczy - 1

Kowszuk Mikołaj - 1
Miechowicz Michał - 1

Górnicy po ostatnim, niespodziewanym zwycięstwie nabrali apatytu na kolejne punkty. Raki ostatni zagrały dobre zawody i również liczyli na 3 punkty. Raki zaczęły rewelacyjnie po 5 minutach prowadzili już dwiema bramkami. Rozluźnieni łatwym prowadzeniem zaczęli oddawać inicjatywę górnikom. Zaraz po zmianie stron Górnicy strzelili bramkę kontaktową. Zwietrzyli szansę na remis i atakowali ze zdwojoną siła. Mimo starań zabrakło im szczęścia (słupek w końcówce) i musieli uznać wyższość Raków. Górnikom gratulujemy ambicji, a Rakom radzimy koncentrację do ostatniego gwizdka. Następnym razem mogą nie mieć tyle szczęścia.


Ulańce – Mistrzowie VaBank 1:3

Gabryszak Jakub - 1

Gomoła Bartosz - 2
Leszek Paweł - 1

Był to dobry i wyrównany mecz. Ulańce niedoceniane na początku rozgrywek okazały się mocną i poukładaną drużyną. Udowodnili to strzelają jako pierwsi bramkę. Jednak doświadczeni Mistrzowie nie podłamali się tym wydarzenie i dalej grali swoje. Poskutkowało to strzeleniem trzech bramek. Może się wydawać, że Mistrzowie wygrali łatwo, ale na boisku musieli zostawić dużo zdrowia. Ulańcom gratulujemy walki, Mistrzom kolejnych trzech punktów. Ale, jeśli Mistrzowie konsekwentnie będą z meczu na mecz obniżać swoją skuteczność strzelecką, mogą w końcu się potknąć :)

 

 

foto: Weronika Stapurewicz i Aleksandra Chojecka