Wesprzyj Koncert Młodych Talentów!

Zapraszamy na nasz koncert "Blues o czwartej nad ranem", który zagramy 29 września, o godz. 18.00 w auli naszej szkoły, w Kętrzynie. Zaprezentujemy utwory Starego Dobrego Małżeństwa. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy kochają muzykę i chcemy swoją pasją podzielić się z Wami. Na co dzień uczymy się w kętrzyńskich szkołach. Muzyka jest naszym sposobem na życie, sposobem na wyrażenie siebie i swoich uczuć :)  

Wesprzyj nas klikając na baner :)

Jeże Matuły – Raki Maki 4:4

 

Kędzior Maciej – 2

Mączyński Daniel – 1

Żądełek Michał – 1

Makarewicz Piotr – 2

Miechowicz Michał – 1

Wojtkiewicz Jacek – 1


Karmazynowe Bractwo – Mistrzowie VaBank 4:5

 

Kowalski Mateusz – 2

Szawkowski Michał – 2

Woźniak Kacper – 2

Gałęzowski Jakub – 2

Gomoła Bartosz – 1


Sexy Górnicy – Ulańce 1:5

 

Łysowski Przemysław – 1

Lach Łukasz – 2

Połubiński Adrian – 2

Wyszomirski Franciszek – 1


 

foto: Aleksandra Chojecka

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież