Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2019/2020

 

Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Szawkowski  Michał, Piotrowicz Dominik, Pskowski Paweł, Laskowski Jakub, Bieniek Kacper, Skabara Kamil, Wyszomirski Franciszek, Markowski Karol, Ruszczyk Jakub, Połoński Karol.

Trener: Gacioch Sylwester

W dniach 25.10.2017 oraz 03.11.2017 w hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie odbył się Finał Powiatowy Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn z powiatu kętrzyńskiego: ZS CKR w Karolewie, ZS im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie, PCE w Kętrzynie, Liceum Ogólnokształcące FENIKS w Kętrzynie i ZSO im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Drużyna nasza, po zaciętej i stojącej na bardzo wysokim poziomie grze, wygrała wszystkie mecze  i awansowała do Finału Rejonowego. Brawo!!!