Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

 

Po biegu zapytaliśmy naszych biegaczy o wrażenia:

Robert Puczel: Bardzo fajna impreza, której brakowało w Kętrzynie. Szkoda tylko, że tak mało Kętrzyniaków wzięło w niej udział. Ciekawa trasa i urozmaicona. Swoją przygodę z bieganie zacząłem niedawno, dlatego jestem szczęśliwy, że udało ukończyć mi się bieg z tak dobrym czasem.

Jarosław Olejnik: Biegło się dobrze, chociaż pogoda nie rozpieszczała. Fajnie jest znowu wystartować w zawodach po dłuższej przerwie. Kontuzja jeszcze trochę dokucza, ale mam nadzieję, że będę mógł wrócić do regularnych treningów. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż szkoda 4 lokaty, do trzeciego miejsca zabrakło zaledwie 7 s, ale jak się nie trenuje :)

Mateusz Parda: Mimo neutralnych warunków pogodowych i dość wymagającej dla biegacza trasy, sama impreza była bardzo fajnym przedsięwzięciem. Dużo pozytywnych osób, w tym kilku nauczycieli naszej szkoły. Dobra organizacja imprezy oraz pamiątkowe medale i nagrody dla uczestników zapewniły kilka godzin świetnej atmosfery i oczywiście sportowych emocji. Jeżeli tego typu zawody odbędą sie w Kętrzynie ponownie, zachęcam wszystkich do wzięcia udziału - naprawdę warto!