Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2019/2020

 

13  marca 2018 r rozegrana została czwarta kolejka Szkolnej Ligi Piłki  Halowej.

Wyniki:

10 mecz RAKI MAKI - ZAKOLAKI FC

7 : 0

Strzelcy bramek:

Wojtkiewicz Jacek - 3

Olejnik  Jarosław - 3

Miechowicz Michał - 1


11 mecz RYBACY  ADRIANA - DYM TYM

0 : 9

Strzelcy bramek:

Błaszczak Szymon - 1

Lipka Kacper - 7

Grabowski Filip - 1 


12 mecz V-MAX ENERGY DRINK TEAM – E-DYMKI

7 : 1

Strzelcy bramek:

Lach Łukasz - 1

Kowalski Kamil - 2

Matuła Jerzy - 4

Opoka Szymon - 1

Pauzuje - PATUSY

Piąta kolejka turnieju 20 MARCA 2018 r (WTOREK). Początek  meczów o godz 15.00 Serdecznie zapraszamy kibiców.

Sylwester Gacioch

 

6 marca 2018 r rozegrana została trzecia kolejka Szkolnej Ligi Piłki Halowej.

Wyniki:


7 mecz RAKI MAKI - PATUSY

4 : 2

Strzelcy bramek:

Wojtkiewicz Jacek - 2

Olejnik Jarosław - 1

Miechowicz Michał - 1

Suszyński Konrad - 2

Czerwona kartka: Wojtkiewicz Jacek


8 mecz DYM TYM – E-DYMKI

10 : 1


Strzelcy bramek:

Łopacki Jakub - 1

Błaszczak Szymon - 3

Kędzior Maciej - 2

Lipka Kacper - 2

Grabowski Filip - 2

Mączyński Daniel - 1

 



9 mecz V-MAX ENERGY DRINK TEAM – ZAKOLAKI

5 : 0


Strzelcy bramek:

Lach Łukasz - 1

Kowalski Kamil - 2

Matuła Jerzy - 1

Majorowski Karol - 1


Pauzował - RYBACY ADRIANA

Czwarta kolejka turnieju 13 MARCA 2018 r (WTOREK) Początek meczów o godz 15.00 Serdecznie zapraszamy kibiców.

Sylwester Gacioch

27 lutego 2018 r rozegrana została druga kolejka Szkolnej Ligi Piłki  Halowej.

Wyniki:

4 mecz RAKI MAKI - E-DYMKI

8 : 3

Strzelcy bramek:

Wojtkiewicz Jace k- 2

Olejnik  Jarosław - 4

Miechowicz Michał - 1

Bieniek Jakub - 1

Filipkowski Jakub - 1

Żądełek Michał - 1

Opoka Szymon - 1


5 mecz RYBACY ADRIANA – PATUSY

0 : 1

Suszyński Konrad - 1


6 mecz DYM TYM – MAX ENERGY DRINK TEAM

3 : 1

Błaszczak Szymon - 1

Kędzior Maciej - 1

Grabowski Filip - 1

Lach Łukasz - 1

Pauzował  -  ZAKOLAKI 

 

Trzecia  kolejka turnieju 6 MARCA 2018 r (WTOREK). Początek meczów o godz 15.00. Serdecznie zapraszamy kibiców.

 

Sylwester Gacioch

20 lutego 2018 r rozegrana została pierwsza kolejka Szkolnej Ligi Piłki Halowej.

Wyniki:

1 mecz   RAKI MAKI - RYBACY ADRIANA

21 : 1

Strzelcy bramek:


Wojtkiewicz Jacek - 4
Olejnik Jarosław - 4
Miechowicz Michał - 4
Mączyński Damian - 3
Bieniek Jakub - 3
Laskowski Jakub - 3

Stefaniuk Jakub - 1


2 mecz   E – DYMKI - PATUSY

2 : 4

Strzelcy bramek:
Opoka Szymon - 2

Stańko Miłosz - 2
Suszyński Konrad - 2


3 mecz   DYM TYM - ZAKOLAKI FC
10 : 1

Strzelcy bramek:


Błaszczak Szymon - 3 Lipka Kacper - 6
Łopacki Jakub - 1

Suszczyński Łukasz - 1

Pauzował - V-MAX ENERGY DRINK TEAM

Druga kolejka turnieju 27 LUTEGO 2018 r (WTOREK). Początek meczów o godz 15.00 Serdecznie zapraszamy kibiców.

Terminarz     Regulamin

 

W dniach 12-14 stycznia w Swarzędzu obyły się zawody Pucharu Polski P2 - Swarzędz Cup 2018. Nasza uczennica, Ola Łojko walczyła w kategorii 52 kg. Wygrała wszystkie swoje walki i tym samym zajęła pierwsze miejsce! Gratulacje!!!