Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

 

Kasia: „Niesamowicie cieszy mnie fakt, że wśród nas są uzdolnieni uczniowie, którzy rozwijają się i odnoszą coraz szerzej zauważalne sukcesy. Nagrody w postaci warsztatów są dla nas nieocenionym skarbem dającym nowe możliwości doskonalenia się. Jesteśmy wdzięczni za pomoc jaką uzyskujemy od ludzi z zewnątrz, przydają nam się każde ćwiczenia. Czujemy się ogromnie zaszczyceni wizytą Pana Krystiana i mamy nadzieję na kolejne spotkania z wybitnymi ludźmi, mogącymi służyć nam za drogowskazy w życiu.”

Filip: „Bardzo podobał mi się wykład na temat historii fotografii ulicznej i reportażowej. Mogłem porozmawiać o znanych mi zdjęciach z kimś, kto wie o nich o wiele więcej ode mnie. Pan Krystian pokazywał nam różne techniki fotografowania ludzi. Opisywał ciekawe sytuacje, które przeżył z aparatem w ręku i tłumaczył okoliczności tworzenia jego niesamowitych prac. Dowiedziałem się wielu ciekawostek technicznych dotyczących sprzętu, ale przede wszystkim otrzymałem wskazówki jak poprawić swoje portfolio. To była wartościowa lekcja.”

Weronika: „Warsztaty mi się podobały. Na początku mogliśmy wybrać tematy, które nas interesują, a potem dużo się o nich dowiedzieliśmy w teorii i praktyce. Obejrzeliśmy mnóstwo pięknych zdjęć, a na koniec przejrzeliśmy nasze własne, ucząc się obróbki i omawiając ich plusy i minusy. Cieszę się, że mieliśmy możliwość wzięcia udziału w warsztatach : )”

Daniel: „Warsztaty były bardzo ciekawe. Dowiedzieliśmy się kilku nowych, przydatnych informacji na temat fotografii, dodatkowo mogliśmy zdobytą widzę wykorzystać na wyjściu w plener.”