Szybki dostęp

 

Komunikat

REKRUTACJA 2020/2021

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT W SPRAWIE INFORMACJI I ZALECEŃ MEN

z 24.04. 2020 r.

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Maturzyści


Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona
przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.


W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i
placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów
zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu
egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji
Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Egzaminy pisemne maturalne rozpoczną się 8 czerwca. Nie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych.

 

Tak wygląda harmonogram tegorocznych wiosennych egzaminówhttps://www.gov.pl/web/edukacja

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Wakacje dobiegły końca. Zakończyła się również nasza wakacyjna, biegowa rywalizacja. Łącznie przebiegliśmy ponad 2500 km. Na ogólny wynik złożyły się treningi 18 osób, którym dziękujemy i gratulujemy wytrzymałości. Żeby nie było nudno zapraszamy do nowej rywalizacji: Dookoła Ziemi – Stary Ogólniak Biega. Tym razem przez cały rok szkolny chcemy przebiec 40 075 km! Aby się przyłączyć wystarczą dobre chęci i telefon z GPS-em oraz zainstalowana aplikacją endomondo.

https://www.endomondo.com/challenges/24634880


Przy okazji wszystkich chętnych, którzy chcą biegać zapraszamy w piątek na długiej przerwie, do sali nr 16. Mamy zamiar utworzyć Szkolny Klub Biegacza. W planach wspólne treningi i starty w zawodach. Każdy, kto biga lub chce biegać, jest mile widziany. Dla każdego znajdzie się miejsce. Pamiętajcie, że bieganie to zabawa, styl życia i samo zdrowie :) Nie ważne są czasy, ważny jest miło spędzony czas.