Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2019/2020

 

Wakacje dobiegły końca. Zakończyła się również nasza wakacyjna, biegowa rywalizacja. Łącznie przebiegliśmy ponad 2500 km. Na ogólny wynik złożyły się treningi 18 osób, którym dziękujemy i gratulujemy wytrzymałości. Żeby nie było nudno zapraszamy do nowej rywalizacji: Dookoła Ziemi – Stary Ogólniak Biega. Tym razem przez cały rok szkolny chcemy przebiec 40 075 km! Aby się przyłączyć wystarczą dobre chęci i telefon z GPS-em oraz zainstalowana aplikacją endomondo.

https://www.endomondo.com/challenges/24634880


Przy okazji wszystkich chętnych, którzy chcą biegać zapraszamy w piątek na długiej przerwie, do sali nr 16. Mamy zamiar utworzyć Szkolny Klub Biegacza. W planach wspólne treningi i starty w zawodach. Każdy, kto biga lub chce biegać, jest mile widziany. Dla każdego znajdzie się miejsce. Pamiętajcie, że bieganie to zabawa, styl życia i samo zdrowie :) Nie ważne są czasy, ważny jest miło spędzony czas.