Rekrutacja 2019/2020

W sobotę 14 listopada 2015 r. w kompleksie leśnym w Sedrankach koło Olecka rozegrano III Cross Niepodległości. W zawodach wzięło udział ponad 140 biegaczy. Biegi rozgrywano na dystansach 7 km, 3,7 km, 800 m i 400 m. W biegu młodzieżowym na dystansie 800 m. zwyciężył Szymon Kajat uczeń klasy II b naszego gimnazjum.  Na trudnej technicznie trasie uzyskał czas 3 min: 8 sek.

Również w sobotę dwoje naszych reprezentantów wzięło udział, z okazji Dnia Niepodległości, w I Edycji BBL Lasy, która odbyła się w Ogonkach pod Węgorzewem na dystansie 10,5 km.
Magdalena Borkowska z czasem 1:02:06 zajęła 75 miejsce (16 w swojej kategorii wiekowej). Robert Puczel z czasem 0:53:11 zajął 40 miejsce (20 w swojej kategorii wiekowej).

Zachęcamy naszych biegaczy do udziału w zawodach sportowych, najbliższe, które polecamy odbędą się w Mikołajkach 06.12.2015 r. na dystansie 10 km.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!