Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

7 listopada wyruszyliśmy na ostatnią już naszą szkolną wycieczkę. Po podróży trwającej nie dłużej niż dwa mrugnięcia okiem odnaleźliśmy nasz dach nad głową – Schronisko Młodzieżowe. Nie poświęcając zbyt wiele czasu na zwiedzanie tego zakątka miasta, rzuciliśmy bagaże na wyznaczone łóżka i pośpieszyliśmy na autobus, który zabrał nas prosto do serca Gdyni. Czekał tam na nas specjalnie zorganizowany seans w Kinie Studyjnym – „Boże Ciało”. Każdy z nas odebrał jego przekaz na swój sposób, jednak każdy zgodził się co do jednego – produkcja wstrząsa treścią i zaskakuje zakończeniem.

Po skreśleniu pierwszej z głównych atrakcji z listy i wspólnym posiłku mieliśmy okazję zasmakować ruchliwych i pięknie oświetlonych ulic oraz zachwycać się pięknem miasta po zmroku. Około dziewiętnastej wyszczerzyliśmy ząbki do zdjęcia i zasiedliśmy w swoich miejscach w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w oczekiwaniu na „Lalkę”. Spektakl zauroczył nas barwnością i mnogością postaci, profesjonalnym przygotowaniem aktorów wcielających się w dokładnie znanych nam bohaterów ulubionej lektury szkolnej i całkowicie zjednał nas doskonałą muzyką na żywo.

Podczas powrotu nie obyło się bez spaceru całej grupy ciepłym, późnym wieczorem wśród śmiechów i rozmów. Nazajutrz wyspani jak nigdy w swoim życiu z żalem wróciliśmy ostatnim już wspólnym naszym pociągiem do Kętrzyna, zachowując wspomnienia na długo w pamięci.

Marta Jurgiełajtis – III d1