Szybki dostęp

 

Komunikat

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z uwagi na potrzeby działań profilaktycznych dotyczących koronawirusa:

  • nie posyłajcie przeziębionych i chorych dzieci do szkoły;
  • jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw;
  • jeśli wróciliście z terenów występowania koronawirusa i macie objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego;

kontakt do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Kętrzynie

897542140

TELEFON ALARMOWY 897542177

 

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwońcie na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformujcie o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

 

INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-osob-podrozujacych-ulotki/

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z WŁOCH (Opracowano na podstawie danych ECDC oraz WHO) Warszawa, 29.02.2020 r.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-osob-powracajacych-z-wloch-opracowano-na-podstawie-danych-ecdc-oraz-who-warszawa-29-02-2020-r/

OFICJALNY PORTAL RZĄDOWY DOT. PROFILAKTYKI KORONAWIRUSA

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

KOMUNIKATY WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNEJ W OLSZTYNIE

https://www.wsse.olsztyn.pl/

INSTRUKCJA MYCIA RĄK GIS

https://gis.gov.pl/zdrowie/zasady-prawidlowego-mycia-rak/ 

W dniu 17 stycznia 2019 r. uczniowie klasy Id2G w składzie: Aleksander Frankowski, Piotr Gałęzowski, Amelia Koczkodon, Adrian Krzyżewski, Adrian Łomżyński, Paulina Maluchnik, Bartosz Małkowski, Artur Owsiewski, Maja Pieniak, Cezary Piwowarczyk, Michał Rocławski, Julia Sosińska, Julia Szajdek, Krzysztof Szumiński, Norbert Świderski, Emilia Turska, Alicja Wypyszczak oraz Hubert Jędrzejewski (Id1) i Piotr Przydział (IceG) z opiekunami: Panią Dyrektor Oliwią Piotrowicz oraz Panią Agnieszką Jastrzębską udali się na wycieczkę
do Olsztyna.

Pierwszą atrakcją była wizyta w Escape Room. Klasa poradziła sobie z rozwiązaniem trudnych zagadek wszystkich ośmiu pokoi, w tym jednego z najtrudniejszych w województwie o tajemniczej nazwie Apokalipsa. Brawo!!!

Głównym założeniem wycieczki było obejrzenie w teatrze Jaracza spektaklu pt: Dulscy. Tragifarsa kołtuńska. Sam utwór Gabrieli Zapolskiej ma ponad 110 lat i się nie starzeje. Grana wielokrotnie cieszy się niesłabnącą popularnością, a intryga bawi kolejne pokolenia widzów. Nową inscenizacją komedii rozpoczęły się obchody podwójnego jubileuszu Teatru Jaracza – 95 lat istnienia Teatru w Olsztynie oraz 75 lat działalności sceny polskiej w mieście. Tym samym jest to nawiązanie
do pierwszego wystawienia polskiej sztuki w Olsztynie, czyli premiery Moralności Pani Dulskiej w listopadzie 1945 roku

W przedstawieniu wystąpili znani i lubiani aktorzy polskiej sceny m.in. Artur Steranko i Marzena Bergmann. Spektakl wszystkim bardzo się podobał, a ponieważ siedzieliśmy w pierwszych rzędach, odczucia były niesamowite.

 Wycieczka była bardzo ciekawa, aktywna, twórcza, czyli udana.