Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

Ostatni dzień naszego pobytu w górach rozpoczął się trudniejszą, bo wcześniejszą pobudką na śniadanie. Każdy z nas ze smutkiem pakował swoje bagaże, bo wiedział, że to ostatnie chwile, w których możemy oddychać świeżym górskim powietrzem i podziwiać te zapierające dech w piersiach widoki. Ostatnim punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Krakowa. Zaczęliśmy od Kazimierza - dawnej dzielnicy żydowskiej. Mimo pozornie spokojnego charakteru tego miejsca niejednokrotnie musieliśmy się ratować przed rozpędzonymi melexami i skośnookimi przyjaciółmi z Azji. Doświadczenie i znajomość fachu naszego przewodnika doprowadziły nas w całości do najpiękniejszej części Krakowa - Starego Miasta, gdzie wysłuchaliśmy hejnału z wieży Kościoła Mariackiego, a następnie wyruszyliśmy w podróż do codzienności. Do zobaczenia w poniedziałek!

Oliwia Guźniczak, Maciej Opala, Adam Walukiewicz 2AB LO