Szybki dostęp

 

Organizacja szczepień

 

Dnia 23 października, w piątek, odbyła się jednodniowa wycieczka integracyjna klasy I b LO. My, uczniowie, oraz nasze opiekunki, pani Beata Donasewicz i pani Jolanta Potoczna – Każarnowicz, udaliśmy się nad polskie morze – do Gdyni. Po pięciu godzinach jazdy autokarem wreszcie dotarliśmy do Trójmiasta. Zatrzymaliśmy się przed Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Było to miejsce, w którym mieliśmy spotkać się o godzinie 18.30, aby obejrzeć musical pt. „Grease”. Czas wolny, jakim dysponowaliśmy, wykorzystaliśmy na podziwianie morskich krajobrazów, a także na robienie zakupów w galerii handlowej „Riviera” oraz zwiedzanie miasta. Niska temperatura powietrza oraz silny wiatr nie zniechęciły niektórych do kąpieli w morzu. Według wcześniejszych ustaleń, po kilku godzinach cała klasa zgromadziła się w teatrze. Musical spotkał się z pozytywnym odbiorem i przekazał nam dużą dawkę energii. Podekscytowani występem poszliśmy do autokaru, aby bezpiecznie wrócić do domu. Jednak natknęliśmy się na wypadek, który opóźnił nasz przyjazd o ponad godzinę. W Kętrzynie byliśmy około 4.00 rano. Wycieczkę uznajemy za udaną.