Wesprzyj Koncert Młodych Talentów!

Zapraszamy na nasz koncert "Blues o czwartej nad ranem", który zagramy 29 września, o godz. 18.00 w auli naszej szkoły, w Kętrzynie. Zaprezentujemy utwory Starego Dobrego Małżeństwa. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy kochają muzykę i chcemy swoją pasją podzielić się z Wami. Na co dzień uczymy się w kętrzyńskich szkołach. Muzyka jest naszym sposobem na życie, sposobem na wyrażenie siebie i swoich uczuć :)  

Wesprzyj nas klikając na baner :)

Z życia szkoły

Dzisiaj w godzinach wczesnopopołudniowych Państwowa (Szkolna) Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów na Przewodniczącego Samorządu naszej szkoły. Spieszymy zatem poinformować, że spośród czworga kandydatów największą ilość głosów otrzymał Wiktor Szukis, uczeń klasy trzeciej gimnazjum. Wiktor uzyskał 128 ważnych głosów i od przyszłego tygodnia obejmie funkcję przewodniczącego. Serdecznie gratulujemy zwycięscy i życzymy owocnej kadencji. Jednocześnie dziękujemy pozostałym kandydatom za szlachetną rywalizację o stanowisko przewodniczącego. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy oddali głosy w wyborach. Pamiętajcie, że to pierwsza wasza lekcja demokracji i świadectwo obywatelskiej postawy. Mamy nadzieję, że pomożecie nowemu przewodniczącemu w aktywnym działaniu na rzecz społeczności szkolnej. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki głosowania

 

Wiktor Szukis – 128 głosów

Maria Lender – 109 głosów

Dominika Piotrowicz – 99 głosów

Patrycja Konopska – 63 głosy

 

opiekunowie samorządu uczniowskiego

Nowy rok szkolny rozpoczął się na dobre. Nieodłącznym sygnałem potwierdzającym ten fakt jest corocznie organizowany w pierwszym tygodniu nauki w naszej szkole kiermasz książek. Licealiści znów mieli okazję sprzedać i nabyć podręczniki, repetytoria oraz zestawy ćwiczeń do matury. Wśród sprzedających pojawiła się spora grupa naszych tegorocznych maturzystów, a już za miesiąc  rozpoczynających naukę studentów. Od nich dowiedzieliśmy się, że zdecydowana większość dzięki dobrze zdanej maturze dostała się na wymarzone kierunki. Oby ich młodsi koledzy i koleżanki poszli w ich ślady.

 

foto: Maja Rusiecka

22 czerwca 2017 w siedzibie warsztatu odbył się wernisaż prac poświęcony twórczości osób niepełnosprawnych.  W tym roku związany z obchodami 660 – lecia powstania miasta Kętrzyn pod hasłem: „Miasto oczami osób z niepełnosprawnościami”. Podczas wystawy można było kupić wyeksponowane prace oraz porozmawiać z ich autorami, którymi  są podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie.

Muzycznie całą uroczystość  uświetniły uczennice naszej szkoły (Sandra Stadnik, Aleksandra Jeznach, Patrycja Petrych), śpiewające znane utwory muzyczne.

Dziewczyny jesteśmy z was dumni!!!