Rekrutacja 2019/2020

W dniach 9-13 IV odbył się w naszej szkole "Tydzień Kolorów". Każdego dnia uczniowie przychodzili ubrani w odpowiednie kolory wraz z różnorodnymi dodatkami. W poniedziałek wyznaczonym kolorem był czerwony, a dodatkiem były szeroko pojęte krawaty, muszki, kokardy oraz szaliki. We wtorek szkoła rozjaśniała bielą razem z domalowanymi wąsami i piegami. W słoneczną środę dominował kolor żółty i zabawne skarpetki. W czwartek głównym kolorem był niebieski, który towarzyszył kreatywnym kapeluszom. W piątek królował nowy kolor wprowadzony w tym roku przez Samorząd Uczniowski - kolor czarny. Idealnie komponował się on z piątkowym dodatkiem - dresami. Po obliczeniu wyników miejsca na podium zajęły następujące klasy:
I miejsce - klasa 2cG
II miejsce - klasa 3bG
III miejsce - klasa 3cG
Szczegółowe wyniki znajdują się na tablicy Samorządu. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, których liczba stale rośnie.