28 kwietnia w Dobrym Mieście odbyły się eliminacje do ogólnopolskiego finału XXXVI Konkursu Recytatorskiego -  Spotkania z Poezją. Jako jedna z trzech finalistek z naszego województwa wystąpiła uczennica naszej szkoły – Sandra Stadnik (wygrała eliminacje miejskie i rejonowe), która zaprezentowała utwory K.I. Gałczyńskiego.

Sandra oprócz jednego utworu poezji śpiewanej pt. „Muzeum i dziewczyna”, musiała wyrecytować wiersz pt. "Rozmowa z aktorem" oraz zaśpiewać "Palcem planety obracasz". Do tego wiersza razem z Konradem Karanowskim musieli ułożyć własną muzykę. Wszystkie trzy utwory Sandra wykonała bardzo dobrze. Kompozycja i akompaniament Konrada bardzo podobał się zebranej publiczności. Niestety jury konkursu nie przyznało Sandrze i Konradowi akredytacji do występu w finale ogólnopolskim.

Mimo, że Sandrze nie udało się dostać na szczebel ogólnopolski i tak jesteśmy z niej bardzo dumni i dziękujemy, że tak wspaniale zaprezentowała się na finale wojewódzkim! Gratulujemy iży powodzenia w następnych konkursach.