UWAGA KANDYDACI DO LICEUM!

Od dnia 7 maja 2018 rusza System Rekrutacji Elektronicznej do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie:

www.ketrzyn.edu.com.pl

Zapraszamy na spektakl "Zołzy"

13 maja w Barcianach obyła się charytatywna Motomajówka, której celem było zebranie pieniędzy dla Tomka, młodego chłopaka, który mieszka w Kętrzynie i choruje na białaczkę. Swój udział w tym wydarzeniu miał zespół Bihot, w skład którego wchodzą uczniowie naszej szkoły (Patrycja Petrych - wokal, Oliwia Cwalina gitara elektryczna, Kasia Wajs - perkusja i Konrad Karanowski - gitara elektryczna). Zagrali 6 rockowych kawałków, które bardzo podobały się zebranej publiczności.

Cieszymy się, że nasi młodzi rockmeni oprócz wielkiej pasji do grania mają również wielkie serca :) Podczas majówki zebrano prawie 2000 zł i ponad 6 litrów krwi, którą można było oddać w specjalnie przygotowanym punkcie. Brawo za pomysł dla Drużyny Szpiku w Barcianach. Wielkie brawa dla naszych muzyków i wszystkich osób, które przyjechały na majówkę!