UWAGA KANDYDACI DO LICEUM!

Od dnia 7 maja 2018 rusza System Rekrutacji Elektronicznej do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie:

www.ketrzyn.edu.com.pl

W tym roku po raz kolejny odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych, na którą zostali zaproszeni uczniowie posiadający przynajmniej 2 tytuły laureata, nauczyciele oraz dyrektorzy wybitnych szkół. Z naszej szkoły zaproszeni zostali: Wiktor Szukis (laureat z historii, WOS-u i geografii, finalista z chemii i języka polskiego), Bartosz Kisły (laureat z geografii i chemii), pani Urszula Wankiewicz, której uczniowie uzyskali 4 tytuły laureata i 4 tytuły finalisty, oraz pani dyrektor Oliwia Piotrowicz.

Galę rozpoczęło przemówienie Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Warmińsko-Mazurskiego Wicewojewody Sławomira Sadowskiego. Następnie pan Kurator wręczył wybitnym uczniom, w tym Wiktorowi i Bartkowi, nagrody książkowe oraz dyplomy uznania. Podkreślona została także rola nauczycieli w procesie kształcenia młodych ludzi nazwanych "przyszłością Polski". Po tym niezwykle trafnym i głębokim stwierdzeniu pan Kurator wręczył nauczycielom, w tym pani Urszuli Wankiewicz, list gratulacyjny, w którym zawarte zostały podziękowania za włożony trud i zaangażowanie. Gala zakończyła się wręczeniem nagród dla dyrektorów szkół mogących pochwalić się największą ilością tytułów zdobytych przez uczniów. Nasza szkoła zajęła 8 miejsce w województwie z wynikiem 33 tytułów (16 laureatów i 17 finalistów). Pani dyrektor Oliwia Piotrowicz otrzymała list gratulacyjny z rąk pana Kuratora.

Tak prezentuje się tegoroczna gala laureatów będąca uhonorowaniem najlepszych z najlepszych. Dla wszystkich uczniów zaangażowanych w budowę sukcesu naszej szkoły mówimy głośne: "gratulujemy", zaś dla nauczycieli składamy wielkie podziękowania.