REKRUTACJA 2020/2021

z 24.04. 2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Maturzyści

Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona
przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i
placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów
zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu
egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji
Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Egzaminy pisemne maturalne rozpoczną się 8 czerwca. Nie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych.

Tak wygląda harmonogram tegorocznych wiosennych egzaminówhttps://www.gov.pl/web/edukacja

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

Kończący się rok szkolny śmiało możemy nazwać „Rokiem Teatru”. Od września 2017 byliśmy w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie 12 razy. Obejrzeliśmy wiele wspaniałych spektakli, które dostarczyły mam cała gamę emocji. Od śmiechu (Jazda na zamek) po łzy wzruszenia (Lot nad kukułczym gniazdem). Nie brakowało również ciężkich tematów (Punkt Zero: Łaskawe), po których ciężko było wstać z fotela (Noc Helvera). Ale nie żałujemy ani jednej minuty. Było warto :)

Sezon zakończyliśmy wyjazdem na spektakl „Jazda na zamek” (niektórzy po raz drugi). Duża dawka humoru, dobrej muzyki i wspaniałej gry aktorskiej sprawiła, że brzuchy bolały nas od śmiechu. Mimo zakończenia sezonu już dziś zapraszam (zaraz po wakacjach) na kolejne wyjazdy. Szykuje się mega premiera Anny Kareniny (wrzesień).

Wszystkim osobom, które wybrały się z nami do teatru serdecznie dziękuję! Pokazaliście, że można kochać teatr, że można z teatru wynieść prawdziwe emocje. I pokazaliście, że jesteście wspaniałymi, młodymi i wrażliwymi ludźmi. Do zobaczenia we wrześniu!

Ps. Pamiętajcie, że tytuł „Szkoły zakręconej kulturalnie” zobowiązuje :)