REKRUTACJA 2020/2021

z 24.04. 2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Maturzyści

Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona
przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i
placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów
zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu
egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji
Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Egzaminy pisemne maturalne rozpoczną się 8 czerwca. Nie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych.

Tak wygląda harmonogram tegorocznych wiosennych egzaminówhttps://www.gov.pl/web/edukacja

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

W dniu 01 października 2018 roku klasy: II d1 LO, II a LO, IIc LO wspólnie z p. Małgorzatą Niedźwiecką, p. Haliną Zapolską, p. Agnieszką Jastrzębską udały się do kina „Gwiazda” w Kętrzynie na koncert zespołu: JACEK  DEWÓDZKI BAND.  Nie był to jednak zwykły koncert, a ciekawe spotkanie profilaktyczne dotyczące używek takich jak: dopalacze, narkotyki, papierosy, alkohol i inne tematy poruszane w dzisiejszym świecie szybko rozwijającej się techniki. Lider zespołu Jacek Dewódzki to kompozytor, autor tekstów i wieloletni wokalista zespołu DŻEM. Z wykształcenia pedagog, nauczyciel Edukacji dla Bezpieczeństwa. Działacz w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych oraz placówkach dla niepełnosprawnych, dlatego cierpienie ludzkie nie jest mu obce. Problemy, które poruszał, płynęły z głębi serca. Widać było zaangażowanie pana Jacka Dewódzkiego w przekazie o używkach, które prowadzą jedynie do zrujnowania i przegrania życia. Wielu ludzi niestety tych wybitnych również pociągnęły za sobą na samo dno, a nawet do śmierci. Pomiędzy opowieściami śpiewał nam piękne utwory o życiu, o tym, żeby nigdy się nie poddawać, bo nigdy nie jesteśmy sami i że należy walczyć ze swoimi słabościami, a nie je zagłuszać, bo to działa tylko na chwilę.