REKRUTACJA 2020/2021

z 24.04. 2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Maturzyści

Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona
przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i
placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów
zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu
egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji
Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Egzaminy pisemne maturalne rozpoczną się 8 czerwca. Nie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych.

Tak wygląda harmonogram tegorocznych wiosennych egzaminówhttps://www.gov.pl/web/edukacja

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

W czwartek, 25.10.2018 r. nasza klasa 3dG wybrała się do zakładu pracy MTI Furninova na ulicy Zbożowej. MTI-Furninova jest polsko-szwedzką spółką produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane. Od 20 lat produkty tej firmy trafiają do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. Meble z kętrzyńskiego zakładu zdobyły uznanie ze względu na komfort, niepowtarzalne wzornictwo opracowane przez znanych projektantów oraz starannie dobieraną kolekcję tkanin. My mieliśmy okazję zobaczyć jak od początku powstają a także zwiedziliśmy poszczególne działy produkcji. Poznaliśmy techniki obrabiania skóry oraz spróbowaliśmy strzelać pistoletami tapicerskimi. Na koniec mogliśmy sprawdzić jakość produkowanych mebli- rozsiedliśmy się wygodnie na kanapach wykonanych w firmie. Wycieczkę uznaliśmy za udaną i ciekawą.