Rekrutacja 2019/2020

Przypadający 21 marca pierwszy dzień kalendarzowej wiosny uczniowie naszej szkoły spędzili na wesoło. Były rozgrywki w gry planszowe, były wspólne tańce w sali gimnastycznej, była „żywa lekcja historii” w naszej auli. Był też konkurs online wiedzy o naszej szkole przygotowany przez samorząd uczniowski. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie wszystkich klas, a rywalizacja była rozstrzygana w systemie klasowym. Trzeba było prawidłowo odpowiedzieć na pytania dotyczące naszej szkolnej społeczności. Pytaliśmy o nauczycieli, o tajemnice szkoły oraz o różne ciekawostki z nią związane. Rywalizacja była bardzo zacięta, a ostatecznie zwyciężyła klasa 1C LO, w której najwięcej osób udzieliło poprawne wszystkie odpowiedzi. Dziękujemy za tak liczny udział w naszym konkursie, a klasie pana Dariusza gratulujemy zwycięstwa. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu (liczba osób, które prawidłowo udzieliło odpowiedzi na wszystkie pytania).

opiekunowie samorządu uczniowskiego

WYNIKI KONKURSU WIEDZY O NASZEJ SZKOLE

klasa 1cL - 7 osób udzieliło poprawne odpowiedzi (5pkt. do rankingu klas)

3abL - 6osób osób udzieliło poprawne odpowiedzi (4pkt. do rankingu klas)