Szybki dostęp

 

Organizacja szczepień

 

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest pracować na granicy? Spoko, my też nie!😂
 
18 czerwca mieliśmy okazję spotkać się z Panem Damianem, któremu towarzyszył pies Diament. Opowiedział nam on o trudach, jakie spotykają go praktycznie codziennie podczas wykonywania swojego zawodu. Dowiedzieliśmy się również jak szkolone są psy i na jakie rodzaje można je podzielić a mianowicie na psy tropiące, szukające narkotyków czy nawet ładunków wybuchowych. Na całe szczęście Diament jest psem tropiącym, więc nie martwiliśmy się, że coś u nas wywącha 😂 (aczkolwiek często zaglądał do kantorka pani Fiedorowicz 🤨). Mimo, że Diament jest psem wzbudzającym strach był bardzo chętny do zabawy i głaskania😅 (chyba go trochę rozleniwiliśmy😳).
 
Wracając do domu już rozmyślaliśmy jak wytrenujemy nasze zwierzaki!