Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

 

Najwięksi i najbardziej wytrwali fani przez cały czas z radością bawili się pod sceną śpiewając wspólnie z chłopakami ich utwory, natomiast Ci bez sił - radośnie wsłuchiwali się tekstom piosenek siedząc na krzesłach i bujając się w rytm muzyki. Na scenie nie mogło zabraknąć gości specjalnych - w naszej loterii fantowej znajdowały się dwie nagrody ''niespodzianki'', które szczęśliwcom, którzy je wylosowali dawały możliwość wejścia na scenę - Pani Beata Korzeniewska- Siwek, nauczycielka języka angielskiego miała zaszczyt bycia jednym z nich :) Koncert zakończył się podziękowaniami i wręczeniem słodkich upominków dla wszystkich osób, bez pomocy których ta impreza nie odbyłaby się. Jeśli to czytacie - dziękujemy jeszcze raz !!! :) Zebrane pieniądze zostaną przekazane pracownikom schroniska w Pudwągach. Nasza szkoła ma stały kontakt z tą instytucją i systematycznie wspieramy ją finansowo i rzeczowo, aby przebywającym tam zwierzętom żyło się odrobinę lepiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu.

Organizatorki

foto: Milena Dąbrowska, Zuzanna Trapik, Dominika Woźniaj i Piotr Wojnowski