Rekrutacja 2018/2019

8 marca nasz zespół szkolny „The Tritons” w składzie: Patrycja Petrych – gitara rytmiczna i wokal, Kasia Wajs – perkusja, Konrad Karanowski - gitara solowa, Ola Jeznach – wokal i najlepszy instruktor na świecie - Sebastian Bednarczyk na basie, złożył wizytę z koncertem w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Straży Granicznej. Zagrali i zaśpiewali 5 numerów: Ira „Powtarzaj to”, Guns N’ Roses „Sweet Child O’ Mine”, Pink Floyd „Comfortably Numb”, Buckethead „Soothsayer” i piosenkę „Płacze moje serce”.

Na występie było wiele wzruszeń i aplauzów. Pomimo stresu muzyków wyszło wspaniale. Jednak w pamięci „Trytonów” utkwiło pewne dziecko. Dziewczynka z początku poprosiła ich o zdjęcie. Następnie przytuliła każdego z nich. W jej oczach były łzy szczęścia. Był to najbardziej wzruszająca chwila. Zespół odczuwał wielką satysfakcję, że mógł tak mało, a jednak tak wiele dla jednego dziecka. Po wszystkim zostali zaproszeni na poczęstunek, gdzie osoby oglądające gratulowały im występu. Bardzo chcielibyśmy podziękować Pani dyrektor, Oliwii Piotrowicz za chęć przybycia i wsparcia. Podziękowania należą się również Panu Sebastianowi Bednarczykowi, za jego poświęcenie, przychylność i zaangażowanie w życie zespołu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież