Wesprzyj Koncert Młodych Talentów!

Zapraszamy na nasz koncert "Blues o czwartej nad ranem", który zagramy 29 września, o godz. 18.00 w auli naszej szkoły, w Kętrzynie. Zaprezentujemy utwory Starego Dobrego Małżeństwa. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy kochają muzykę i chcemy swoją pasją podzielić się z Wami. Na co dzień uczymy się w kętrzyńskich szkołach. Muzyka jest naszym sposobem na życie, sposobem na wyrażenie siebie i swoich uczuć :)

Wesprzyj nas klikając na baner :)

8 marca nasz zespół szkolny „The Tritons” w składzie: Patrycja Petrych – gitara rytmiczna i wokal, Kasia Wajs – perkusja, Konrad Karanowski - gitara solowa, Ola Jeznach – wokal i najlepszy instruktor na świecie - Sebastian Bednarczyk na basie, złożył wizytę z koncertem w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Straży Granicznej. Zagrali i zaśpiewali 5 numerów: Ira „Powtarzaj to”, Guns N’ Roses „Sweet Child O’ Mine”, Pink Floyd „Comfortably Numb”, Buckethead „Soothsayer” i piosenkę „Płacze moje serce”.

Na występie było wiele wzruszeń i aplauzów. Pomimo stresu muzyków wyszło wspaniale. Jednak w pamięci „Trytonów” utkwiło pewne dziecko. Dziewczynka z początku poprosiła ich o zdjęcie. Następnie przytuliła każdego z nich. W jej oczach były łzy szczęścia. Był to najbardziej wzruszająca chwila. Zespół odczuwał wielką satysfakcję, że mógł tak mało, a jednak tak wiele dla jednego dziecka. Po wszystkim zostali zaproszeni na poczęstunek, gdzie osoby oglądające gratulowały im występu. Bardzo chcielibyśmy podziękować Pani dyrektor, Oliwii Piotrowicz za chęć przybycia i wsparcia. Podziękowania należą się również Panu Sebastianowi Bednarczykowi, za jego poświęcenie, przychylność i zaangażowanie w życie zespołu.