Wesprzyj Koncert Młodych Talentów!

Zapraszamy na nasz koncert "Blues o czwartej nad ranem", który zagramy 29 września, o godz. 18.00 w auli naszej szkoły, w Kętrzynie. Zaprezentujemy utwory Starego Dobrego Małżeństwa. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy kochają muzykę i chcemy swoją pasją podzielić się z Wami. Na co dzień uczymy się w kętrzyńskich szkołach. Muzyka jest naszym sposobem na życie, sposobem na wyrażenie siebie i swoich uczuć :)  

Wesprzyj nas klikając na baner :)

Bardzo dziękujemy społeczności uczniowskiej za pomoc w zbiórce nakrętek dla Oli. OLA KAMIŃSKA to mała dziewczynka, która potrzebuje naszej pomocy. Na sfinansowanie podania komórek macierzystych potrzebnych jest od 8500 do 11600 kg nakrętek. Zbieramy nakrętki i korki różnego typu i koloru, od mleka, napojów, pojemników itd. Chodzi o tzw. twardy plastyk, który można potem zużyć do produkcji nowych nakrętek. Zakrętki można wrzucić do pojemnika, który stoi na parterze przy tablicy samorządu szkolnego lub przynieść do sali nr.18

https://www.facebook.com/groups/411430875877317/

Samorząd uczniowski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież