Wesprzyj Koncert Młodych Talentów!

Zapraszamy na nasz koncert "Blues o czwartej nad ranem", który zagramy 29 września, o godz. 18.00 w auli naszej szkoły, w Kętrzynie. Zaprezentujemy utwory Starego Dobrego Małżeństwa. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy kochają muzykę i chcemy swoją pasją podzielić się z Wami. Na co dzień uczymy się w kętrzyńskich szkołach. Muzyka jest naszym sposobem na życie, sposobem na wyrażenie siebie i swoich uczuć :)  

Wesprzyj nas klikając na baner :)

22 czerwca 2017 w siedzibie warsztatu odbył się wernisaż prac poświęcony twórczości osób niepełnosprawnych.  W tym roku związany z obchodami 660 – lecia powstania miasta Kętrzyn pod hasłem: „Miasto oczami osób z niepełnosprawnościami”. Podczas wystawy można było kupić wyeksponowane prace oraz porozmawiać z ich autorami, którymi  są podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie.

Muzycznie całą uroczystość  uświetniły uczennice naszej szkoły (Sandra Stadnik, Aleksandra Jeznach, Patrycja Petrych), śpiewające znane utwory muzyczne.

Dziewczyny jesteśmy z was dumni!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież