UWAGA KANDYDACI DO LICEUM!

Od dnia 7 maja 2018 rusza System Rekrutacji Elektronicznej do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie:

www.ketrzyn.edu.com.pl

Nowy rok szkolny rozpoczął się na dobre. Nieodłącznym sygnałem potwierdzającym ten fakt jest corocznie organizowany w pierwszym tygodniu nauki w naszej szkole kiermasz książek. Licealiści znów mieli okazję sprzedać i nabyć podręczniki, repetytoria oraz zestawy ćwiczeń do matury. Wśród sprzedających pojawiła się spora grupa naszych tegorocznych maturzystów, a już za miesiąc  rozpoczynających naukę studentów. Od nich dowiedzieliśmy się, że zdecydowana większość dzięki dobrze zdanej maturze dostała się na wymarzone kierunki. Oby ich młodsi koledzy i koleżanki poszli w ich ślady.