Wesprzyj Koncert Młodych Talentów!

Zapraszamy na nasz koncert "Blues o czwartej nad ranem", który zagramy 29 września, o godz. 18.00 w auli naszej szkoły, w Kętrzynie. Zaprezentujemy utwory Starego Dobrego Małżeństwa. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy kochają muzykę i chcemy swoją pasją podzielić się z Wami. Na co dzień uczymy się w kętrzyńskich szkołach. Muzyka jest naszym sposobem na życie, sposobem na wyrażenie siebie i swoich uczuć :)

Wesprzyj nas klikając na baner :)

Nowy rok szkolny rozpoczął się na dobre. Nieodłącznym sygnałem potwierdzającym ten fakt jest corocznie organizowany w pierwszym tygodniu nauki w naszej szkole kiermasz książek. Licealiści znów mieli okazję sprzedać i nabyć podręczniki, repetytoria oraz zestawy ćwiczeń do matury. Wśród sprzedających pojawiła się spora grupa naszych tegorocznych maturzystów, a już za miesiąc  rozpoczynających naukę studentów. Od nich dowiedzieliśmy się, że zdecydowana większość dzięki dobrze zdanej maturze dostała się na wymarzone kierunki. Oby ich młodsi koledzy i koleżanki poszli w ich ślady.