Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

Od kilku lat tradycją naszej szkoły jest organizacja każdej jesieni  Nocy Edukacyjnej. W czasie  jednej listopadowej nocy mury Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego wypełniają się młodzieżą, która wspólnie spędzając czas udowadnia, że szkołę da się lubić również nocą. Podobnie stało się w tym roku. Z inicjatywy opiekunów samorządu uczniowskiego ponad sześćdziesięciu uczniów uczestniczyło w tegorocznej Nocy. Młodzież na auli oglądała projekcje filmowe, grała w gry planszowe i scrabble oraz w gry zespołowe na sali sportowej. Chętni mogli również uczestniczyć w zajęciach przedmiotowych np. matematyki. Wspólna zabawa trwała całą noc i dopiero o świcie nasze szkoła opustoszała. W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim pedagogom, którzy zorganizowali i czuwali nad nocnym przedsięwzięciem. Dziękujemy paniom Sylwii Grocheckiej, Ludmile Grabias, Patrycji Ożarowskiej oraz panom Jarosławowi Gresikowi, Tomaszowi Kolendzie, Dariuszowi Cudzile, Andrzejowi Lewandowskiemu, Robertowi Puczelowi i Sylwestrowi Gaciochowi. Do zobaczenia za rok.

samorząd uczniowski