I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Agnieszki Osieckiej

 

W ramach projektu z ekonomii pod tytułem „Zainteresowania uczniów naszej szkoły” przeprowadziłyśmy wśród uczniów klas 2 i 3 gimnazjum oraz 1 liceum ankiety dotyczące tego, co najchętniej robią w czasie wolnym. Wśród wszystkich chłopców dominującym hobby był sport  (głównie piłka nożna i siatkówka). Dziewczynki zaś chętniej spędzają czas na oglądaniu seriali, filmów oraz na spotykaniu się ze znajomymi. Większość uczniów realizuje swoje hobby, ma na to czas i jest zadowolona.  Ponad to płeć żeńska jest bardzo zainteresowana zajęciami psychologicznymi. Zachęcamy więc do zgłaszania się do Pani Ożarowskiej, która takie zajęcia prowadzi! Projekt był dla nas ciekawym doświadczeniem i jesteśmy zadowolone z otrzymanych wyników. Pamiętajcie, aby realizować swoje zainteresowania i zbierać doświadczenia poprzez próbowanie różnych zajęć! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji projektu :)

Uczennice klasy 1a LO